Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

6 ay önce uzun zamandır geçmeyen diz ağrım için kendisine gittim. Öncesinde dizime enjeksiyon, fizyoterapi, bitkisel tedaviler herşeyi uyguladılar ama ağrılarım geçmedi. Zeynep Hocam sayesinde ağrılarım azaldı tedavimiz devam ediyor

Ferhat Yılmaz


Annemin ağrılı romatizma şikayeti için Zeynep Hanım’a başvurduk. Sonuçtan çok memnun kaldık. Bu tür şikayetleri olan herkese kendisini tavsiyede bulunurum. Süreç hakkında her zaman bilgilendirdi. Her aradığımızda ulaşabildik. Zeynep Hanım ve tedavisinden memnun kaldık. Bundan sonraki sürecimizde devamlı doktorumuz olarak kalacak inşallah.

S……


Uzun süredir romatoid artritim var. Daha önce de çok kez doktorlara gitmiştim. Bir arkadaşımın önerisiyle Zeynep hocaya gittim. İyi ki de gitmişim. Çok farklı bir doktor. Çok bilgili ve tecrübe sahibi olduğunu daha sizi ilk karşılamasında anlıyorsunuz. Beni çok detaylı muayene etti ve diğer doktorlardan farklı olarak yalnızca ilaç yazıp göndermedi. Günlük hayatıma dair de birçok kolaylaştırıcı ve hastalıkla baş etmemi sağlayan öneride bulundu. Gerçekten çok mutlu ayrıldım. Kendisine çok teşekkür ederim. Herkese de gözü kapalı öneririm.

S…n


İlgili bilgili,donanımlı iyi bir doktor Allah yolunu açık etsin..gereği kadar ilgili güven veren bir doktor yaklaşık 4 yıldır hastasıyım ve hiç bir şikayetim olmadı.tedavi sürecimdende oldukca memnunum.

Ay…y


Hastalığıma teşhis koyup, tedavim aşamasında eşimi de beni de en iyi şekilde bilgilendiren,hastalarıyla ilgili hatta onları çok iyi şekilde tanıyıp yönlendiren,benim için ve eminim diğer hastaları için de çok değerli bir hekim.

El…ş